ידיעה של UPS

UPS בישראל אירחה קבוצת לקוחות פרייט בנמל אשדוד וחשפה אותם לפעילויות החברה המתוכננות בתחום השילוח

זכיינית UPS בישראל אירחה קבוצה של 25 מלקוחות חטיבת הפרייט ביום סיור בנמל אשדוד וחשפה אותם לפעילות החברה בתחומי השילוח הימי ובעולמות הפרייט בכלל.

במסגרת הסיור ביקרו הלקוחות בין הרציפים שם ראו את ספינות המטען העצומות שפוקדות מדיי יום את הנמל, ואת צורות הפריקה השונות והייחודיות לכל סוג של סחורה והובלה, וכן במרכז המבקרים ובו אמצעי המחשה ויזואליים והסברים מעניינים על היסטוריית הנמל והנעשה בו כיום. עבור המשתתפים, שחלקם עוסקים באופן יום יומי בנושאי יבוא ויצוא דרך הים, זו הייתה הזדמנות לראות ולהכיר מקרוב את הפעילות שתופסת כ-99% מכלל נפח היבוא והיצוא בישראל.

בנוסף נהנו הלקוחות מסקירת המגמות הגלובליות בעולם השילוח על ידי גל שחם, סמנכ"ל חטיבת הפרייט ב-OPSI, זכיינית UPS בישראל, וקיבלו מידע על פעילות החברה בתחום, כולל דגשים על התקופה הקרובה, הנוגעים לשדרוג שירות לקוחות הפרייט. מטעם הנמל הציג רם שובל, מנהל מחלקת שירות הלקוחות, סקירה על הפעילות בנמל אשדוד, המהווה שער הכניסה לארץ מזה קרוב ל-60 שנה, ומזרים מיליוני טונות של סחורות ומטענים, במאות אלפי מכולות ועשרות אלפי משאיות, המניעים את כלכלת מדינת ישראל.

"הסיור בנמל אשדוד היה מעניין ואינפורמטיבי", ציינה סימוני אקרמן, מנהלת היבוא בחברת אלמה לייזרס ואחת המשתתפות. "למדתי עד כמה הנמל מתקדם בתחום הטכנולוגיה והחדשנות, וראיתי איך הוא עובד בפועל ברמת קיבולת עצומה. מרשים מאוד. תודה לצוות UPS ונמל אשדוד".

—————————-

בתמונה: גל שחם בסיור בנמל אשדוד