יוניון - תמונה ראשית לכתבה

 TOYOTA נכנסת לתחום האוטומציה הלוגיסטית

"כל מי שמחפש פתרון של מחסנים אוטומטים וכלי שינוע אוטונומיים יוכל לקבל אותו אצלנו באמצעות מגוון הפתרונות והכלים של  TOYOTA, החברות שבשליטת TOYOTA וחברות נוספות שאנו מייצגים בארץ"

כך אומר ירון גורטלר מנכ"ל יוניון רכב תעשייתי המשווקת הבלעדית של מלגזות וכלי השינוע של טויוטה,  ומוסיף: "אנו רותמים למשימה את מערך השירות הגדול ביותר בישראל בתחום כלי השינוע שמלווה את הלקוחות בכל השלבים – החל מבחירת הספק וסוג הפתרון, דרך ההתקנה והתמיכה וכלה בשרות ובתחזוקה, עם למעלה מ-40 ניידות שירות שכבר מספקות בישראל שירות לעשרות אלפי מלגזות וכלי שינוע של טויוטה"

==========

"המחסור בקרקעות שמחייב בניית מחסנים לגובה רב לצורך ניצול מקסימלי של השטח, הקושי בגיוס מפעילי מלגזות מקצועיים, ובעיקר הגידול המשמעותי במסחר האלקטרוני שחייב להגדיל את שטחי האחסון ולשפר את ניהול המלאי וההפצה כדי להתמודד עם דרישת הלקוחות לאספקה מהירה של המוצרים – כל אלה הגדילו את הצורך בהכנסת אוטומציה למחסנים – החל ממחסן קטן שצריך כלי שינוע אוטומטי בודד ועד מרכז לוגיסטי או מרכז הפצה ענק שדורש מערך שלם של פתרונות לוגיסטיים".

במחסנים רבים ברחבי העולם אמצעי השינוע האוטומטיים כבר החליפו את כלי השינוע המכניים ואת מפעיליהם. "פעולות האחסון והליקוט האוטומטיות, ללא מגע יד אדם, מבוצעות במהירות, ביעילות, באפס טעויות, מגדילות את התפוקה תוך מזעור נזקים ושמירה על בטיחות מירבית", מדגיש גורטלר, " האוטומציה מורידה את עלויות התפעול, חוסכת בכוח אדם ובכך תורמת להחזר ההשקעה תוך זמן סביר".

החברה הגדולה בעולם בתחום כלי השינוע

יוניון רכב תעשייתי היא המשווקת הרשמית בישראל של המלגזות וכלי השינוע של חברת TOYOTA MATERIAL HANDLING, החברה הגדולה בעולם בתחום כלי השינוע. עד השנים האחרונות התמקדה TOYOTA בכלי שינוע קונבנציונאליים – מלגזות, מלגזות היגש, עגלות משטחים, צריחים, מלקטות. "בעקבות הצמיחה במסחר האלקטרוני והגידול בצרכים הלוגיסטיים, הסתערה TOYOTA בשנים האחרונות על תחום האוטומציה במחסנים ובמרכזי ההפצה ומספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות חדשניים שיקלו על ההתמודדות עם האתגרים המורכבים בשרשרת האספקה המודרנית", מסביר גורטלר.

"במטרה לגוון את הפתרונות הלוגיסטים שביכולתה להציע  רכשה TOYOTA העולמית מספר חברות מובילות בעולם בתחום האוטומציה – Vanderlande ההולנדית (שינוע קופסאות)VIASTORE  הגרמנית (עגורנים) ו-Bastian Solutions האמריקאית (חברת אינטגרציה), ומשלבת פתרונות של כלים אוטונומיים, מחסנים אוטומטים בשיטת Shuttle ומערכות אחסון ושליפה אוטומטיות ועוד", מפרט בני גבעון, סמנכ"ל פיתוח עסקי ואחראי על תחום האוטומציה ביוניון רכב תעשייתי.

מגוון הפתרונות האוטומטיים שמשווקת יוניון רכב תעשייתי

RADIO SHUTTLE

יוניון רכב תעשייתי משווקת מערכות רדיו שאטל למשטחים המאפשרים למלגזות המחסן לאחסן ולשנע משטחים במנהרות ארוכות ללא מגבלה ( כלים אלה מהווים למעשה את "הזרוע הארוכה" של מלגזות המחסן).

******************************************************

כלים אוטונומיים של  TOYOTA לשינוע משטחים AGV/AMR  

יוניון - תמונה לכתבה

TOYOTA מציעה מגוון רחב של כלי שינוע אוטונומיים המבוססים על הכלים הידניים. הכלים האוטונומיים והכלים הידניים זהים לחלוטין ולכן ניתן לעבור ממצב אוטומטי למצב ידני ללא שום קושי וגם התחזוקה קלה ופשוטה. המלגזות מצוידות במצברי ליתיום יון חסכוניים המאפשרים עבודה במשך 24 שעות ברציפות (כאשר הטעינה מתבססת על טעינות מזדמנות) והגדלת התפוקה בצורה משמעותית ללא תוספת כוח אדם, וחשוב מכל –  המלגזות מותאמות לעבודה בסביבת בני אדם ללא חשש מפגיעה או מתאונה בזכות מערכות הבטיחות הייחודיות ל TOYOTA  (שלל אמצעי מיגון אלקטרו-אופטיים) המותקנות בכלים.

בזכות אמצעי המיגון הללו מלגזת Automated Guided Vehicle) AVG  לא תפגע במכשולים שבהם היא תיתקל במסלול נסיעתה. היא תעצור עד שהמכשול יוסר).

להבדיל, כלי שינוע ממשפחת AMR  (Automated Mobile  Robot ) יודעות לתמרן ולעקוף מכשולים.

יוניון - לסרטון המחשה

******************************************************

מחסנים לוגיסטיים מקבוצת טויוטה העולמית

יוניון - תמונה לכתבה 2

במסגרת המגמה של קונצרן TOYOTA העולמי להיות גורם מוביל במתן פתרונות בכל תחומי הלוגיסטיקה, רכשה TOYOTA בשנים האחרונות שתי חברות מהמובילות בעולם בתכנון ואספקת מרכזים לוגיסטיים המייעלים בצורה משמעותית את תהליכי שרשרת האספקה.

חברת  Vanderlande ההולנדית מתמחה במערכות מיון אוטומטיות, במערכות ליקוט אוטומטיות המשולבות עם שאטלים 4 כיוונים, בעמדות ליקוט ידניות  מהירות, בעגורנים לאחסנת קופסאות AS/RS ובמסועים. הפתרונות האוטומטיים של החברה מתאימים למגוון תעשיות, כולל מסחר אלקטרוני, קמעונאות, שדות תעופה, מחסנים ועוד.

חברת Bastian Solutions האמריקאית היא אחת מחברות האינטגרציה הגדולות בעולם. החברה משלבת פתרונות קיימים ומתאימה מערכות ספציפיות לדרישות הלקוחות.

יוניון - לסרטון המחשה

******************************************************

שאטלים לשינוע ואחסנת משטחים של חברת Megvii

יוניון רכב תעשייתי מייצגת בארץ גם את חברת Megvii הסינית, המובילה בעולם בתחום AI וגם בתחום המחסנים האוטומטיים בשיטת –3D SHUTTLE שיטה המגדילה באופן משמעותי את נפח האחסון באמצעות קרוניות הנעות עם משטחים בתוך מנהרות בשישה כיוונים (קדימה, אחורה, ימינה שמאלה, למעלה ולמטה) ובעזרת מערכת ניהול מיקומים מתקדמת המאפשרת אחסון של מוצרים שונים רבים באותה מנהרה.

לשיטת 3D SHUTTLE מספר יתרונות בולטים ובהם ניצול שטח הרצפה באופן יעיל ואופטימלי, ייעול מערך ניהול המלאי, גמישות ומודולריות (המערכת בנויה בצורה מודולרית המאפשרת גמישות מרבית לתצורה הסופית והתאמת המערכת לצרכים משתנים של הארגון. כמו כן, ניתן ליישם את המערכת בשלבים ולהרחיבה בצורה מודולרית בהתאם לגידול בפעילות החברה).

יוניון תמונה לכתבה 4 יוניון2/

יוניון - לסרטון המחשה

******************************************************

מערך השירות הגדול בארץ בתחום כלי השינוע

"כל מי שמחפש את פתרון האוטומציה המתאים לצרכיו יוכל לקבל אותו אצלנו באמצעות הכלים של TOYOTA, החברות שבשליטת TOYOTA וחברות נוספת שאנו מייצגים בארץ", מסכם מנכ"ל יוניון רכב תעשייתי ירון גורטלר.

ואכן, החברה נערכת בימים אלה לשיווק, מכירה, התקנה ותחזוקה של כלי השינוע האוטונומים של TOYOTA, כמו גם הפתרונות האוטומטיים של החברות האחרות Vanderlande, MEGVII ו-.Bastian Solutions "יש דרישה גדולה בארץ למלגזת צריח אוטונומית שתהיה זמינה  ממש בקרוב", מבטיחים ביוניון רכב תעשייתי.

החברה רותמת למשימה את מערך השירות הגדול ביותר בישראל בתחום כלי השינוע, עם למעלה מ-40 ניידות שירות שכבר מספקות בישראל שירות לעשרות אלפי מלגזות וכלי שינוע של TOYOTA.

לפרטים וליצירת קשר:

בני גבעון 052-6154000, [email protected]