PACKEXPO פאק אקספו

Pack Expo לאס וגאס 2023 מתכוננת לתערוכה הגדולה ביותר מאז הקמתה

PACK EXPO פאק אקספו לוגו

Pack Expo Las Vegas, שהופק על ידי PMMI, יציג יותר מ-2,000 מציגים שיציגו את החידושים החדשים ביותר ביותר עבור יותר מ-40 שווקים אנכיים, המשתרעים על פני כמעט מיליון מטרים רבועים של שטחי תצוגה. המקור לידיעה אתר MODERN MATRIALS HANDLING

אירוע האריזה והעיבוד המקיף ביותר בצפון אמריקה השנה, PACK EXPO לאס וגאס 2023 (11-13 בספטמבר; מרכז הכנסים של לאס וגאס), יהיה הגדול בתולדותיו. PACK EXPO לאס וגאס, שהופק על ידי PMMI, האגודה לטכנולוגיות אריזה ועיבוד, יציג יותר מ-2,000 מציגים שיציגו את החידושים החדשים ביותר עבור יותר מ-40 שווקים אנכיים, המשתרעים על פני כמעט מיליון מטרים רבועים של שטחי תצוגה.

"השנה נעבור את התערוכות הקודמות של PACK EXPO בלאס וגאס עם יותר מציגים ותכונות שיוצעו למשתתפים מאי פעם. זה משקף את הצמיחה בתעשייה שלנו, כמו גם את הצורך של המשתתפים שלנו למצוא פתרונות חדשים, להרחיב את הידע שלהם ולבנות את הרשת שלהם", אומר ג'ים פיטאס, נשיא ומנכ"ל, PMMI. "תעשייה משגשגת מאפשרת הזדמנויות נהדרות כמו גם אתגרים – ואנחנו נטפל בנושאים קריטיים כמו קיימות, כוח עבודה ואוטומציה בין היתר. כל זה יתחבר יחד ויהפוך את PACK EXPO לאס וגאס לאירוע ברמה עולמית שחובה להשתתף בו".

הנושא של PACK EXPO לאס וגאס 2023 הוא "צפו לחדשנות", והוא מבטיח לספק יותר השקות מוצרים, שמעולם לא נראו לפני פתרונות וחידושים רעננים תחת קורת גג אחת מאשר בכל מקום אחר בצפון אמריקה השנה. תכונות חדשות וצומחות של מופעים הנותנות מענה למגמות קריטיות בתעשייה כוללות:

ביתני תעשייה ייעודיים: הביתן הלוגיסטי החדש, ביתן אריזות הבריאות החדש ואזור העיבוד המורחב מצטרפים לביתני הדפסת PACKage, מכולות וחומרים, אריזות לשימוש חוזר וביתן ממתקים.

מרכז קיימות: יעד חדש לרצפת התצוגה שבוחן בהרחבה את קיימות האריזות ואת המשמעות שלה עבור מותגים, כולל דוברים מומחים, תוכן אינטראקטיבי ומבט על חידושים מעשיים וברי קיימא בייצור, חומרים, עיצוב ועוד.

אירועי נטוורקינג הכוללים אנשי מקצוע צעירים ואירועים של משתתפים בפעם הראשונה, קבלות פנים בקומת התצוגה ורשת האריזה והעיבוד של מנהיגות נשית ארוחת בוקר: הצלחה מבשלת: איך מנג'יט מינהאס הפכה רעיון לאימפריית בירה.

קומת התצוגה של PACK EXPO לאס וגאס 2023 תכלול יותר תערוכות מאי פעם, תכונות תצוגה וביתנים חדשים לגמרי, ויותר מ -100 מפגשים חינוכיים להרחבת הידע והרשתות המקצועיות של המשתתפים.

"עם תערוכה בסדר גודל כזה, ארגנו את קומת התצוגה והתוכן שלנו באופן שיאפשר למשתתפים לקחת חלק בכל דבר, החל מתערוכות ועד מפגשים חינוכיים, ביתנים ונטוורקינג ואירועים חברתיים באופן שעונה על הצרכים הספציפיים שלהם", אומרת לורה תומפסון, סגנית נשיא, תערוכות מקצועיות, PMMI. "לא רק שאפנו ליותר מבחינת גודל, אלא חשבנו מה ישפיע הכי הרבה על המשתתפים והתעשייה שלנו על ידי הטכנולוגיות והנושאים שבחרנו להדגיש".

באופן ספציפי, PACK EXPO לאס וגאס יכלול דיונים בנושאים קריטיים בתעשייה במספר שלבים חינוכיים נפרדים ברצפת התצוגה, כולל שלב החדשנות, שלב חדשנות העיבוד, שלב התעשייה מדברת ושלב הקיימות. אלה הם סמינרים חינמיים בני 30 דקות על טכנולוגיות פורצות דרך ושיטות עבודה מומלצות העוסקים במגוון רחב של נושאים חמים בתעשייה.

המשתתפים גם ירכשו ידע במהלך המפגשים האינטראקטיביים בפורום, המספקים הזדמנות לדון ברעיונות חדשים ולשתף פעולה בפתרונות לנושאים ומגמות נרחבות כגון דיגיטציה, אבטחת סייבר, קיימות, אוטומציה ושילוב של קובוטים בייצור. כל מפגש בן 45 דקות מתחיל במצגת לפני שהמשתתפים מוזמנים לדון בנושא בשולחנות עגולים קטנים.

PACK נותן BACK מקבל פורמט חדש השנה, כמו "O" פרטי על ידי Cirque du Soleil Performance לטובת קרן PMMI. ביום ראשון בערב, 10 בספטמבר, משתתפי המופע יכולים להתניע את חוויית המופע שלהם ב- PACK EXPO Las Vegas 2023 ולהתאסף עם עמיתים ולקוחות כדי ליהנות מהופעה פרטית באתר הנופש והקזינו בלאג'יו. Rockwell Automation היא נותנת החסות הראשית וההכנסות לטובת קרן PMMI. כרטיסים זמינים לרכישה בודדת או בבלוקים של 10 וכוללים ישיבה בכניסה כללית ומשקאות / חטיפים בתיאטרון.

PMMI מכיר בחשיבות של פתיחת PACK EXPO לאס וגאס 2023 ב-11 בספטמבר ושואף לכבד את הגברים והנשים שהקריבו את הקורבן האולטימטיבי באותו יום. PMMI ישווה תרומות של עד 50,000 דולר לקרן מנהרה למגדלים, ארגון המכבד את מורשתו של כבאי FDNY סטיבן סילר על ידי תמיכה בגיבורים שממשיכים לסכן חיים וגפיים במילוי תפקידם. במהלך 20 השנים האחרונות, Tunnel to Towers סיפקה יותר מ -1,000 בתים ללא משכנתא לגיבורי האומה שלנו והתחייבה מעל 500 מיליון דולר בכל התוכניות שלה. המשתתפים יכולים לתרום לארגון בעת ההרשמה וכן באופן מקוון.

כמו תמיד, PACK EXPO לאס וגאס מציעה תוכניות ופעילויות רבות המכוונות לתלמידים היוצרים התרגשות לגבי קריירה באריזה ועיבוד. האנרגיה של התלמידים החדשים בכל שנה הופכת את האירועים האלה לרעננים ושונים בכל מהדורה, החל מתערוכת Future Innovators Robotics Showcase, בחסות Bastian Solutions, הכוללת צוותי רובוטיקה מקומיים של בתי ספר תיכוניים, שתכננו ובנו רובוטים. והגיעה לשיאה ביום האחרון של התערוכה עם The Amazing Packaging Race, בחסות אמרסון, שבמסגרתו צוותים ממכללות, בתי ספר מקצועיים ואוניברסיטאות ברחבי ארה"ב מתחרים סביב רצפת התצוגה של PACK EXPO בלאס וגאס כדי להשלים אתגרים בדוכנים של המציגים המשתתפים.

למידע מלא על PACK EXPO לאס וגאס ולהרשמה, בקרו באתר packexpolasvegas.com.

המקור לידיעה אתר MODERN MATRIALS HANDLING