דוניצה - סורקים חדשים

Epson משיקה את הדור הבא של הסורקים המשרדיים: קומפקטיים, מהירים וידידותיים לסביבה

אפסון - לוגו

Epson חשפה ליין חדש של פתרונות סריקה הנותנים מענה לתעשיות צומחות דוגמת בריאות, לוגיסטיקה, שירותים פיננסיים והמגזר הציבורי, התלויים יותר ויותר בדיגיטציה של מסמכים לצורך אימות, אבטחה, תאימות וצרכים עסקיים אחרים.

 

פתרונות הסריקה הקומפקטיים החדשים של Epson הם פתרונות שולחניים שחוסכים מקום, עם טביעת רגל קטנה במיוחד והם תוכננו במיוחד עבור חללי משרד קטנים יותר, כולל אזורי קבלה ועובדים מרוחקים. הליין כולל ארבעה סורקי A4 עסקיים ידידותיים לסביבה – DS-C330 / DS-C490 / ES-C320W / ES-C380W – הבנויים עם עד 30% פלסטיק ממוחזר שגם צורכים פחות אנרגיה. התוצאה: תשלום שנתי מופחת על צריכת החשמל.

דוניצה - אפסון - סורקים

לדברי יניב אמינוף, מנהל מכירות החטיבה העסקית, הדפסה וסריקה ב- Epson ישראל, ליין הסורקים החדש ישמש כשער לדיגיטליזציה, על ידי העברת מידע אנלוגי לתהליכים דיגיטליים. ״יש ביקוש גובר לטכנולוגיית סריקה במגזרים שונים״, אומר אמינוף. לדבריו, סוכנויות נסיעות, בתי חולים, נמלים, חברות לוגיסטיקה ומוסדות ממשלתיים רבים מסתמכים יותר ויותר על דיגיטציה של מסמכים כדי לעמוד בתקני אבטחה, לשמור על תיעוד ולהניע תהליכים ארגוניים חשובים. ״המגמה המתמשכת של דיגיטליזציה מעצימה את הצורך בטיפול ואחסון יעילים של נתונים שמקורם במסמכים פיזיים״, אומר אמינוף.

 

אמינוף מדגיש כי הליין החדש מבטיח טיפול גמיש במדיה, מסריקת דרכונים ועד לסריקת מסמכים רציםה באורך של 5.5 מטר, במהירויות הנעות בין 30 – 40 עמודים לדקה בהתאם לדגם. הוא כולל גם טכנולוגיית הגנת נייר מובנית כדי להבטיח שהמסמכים המקוריים יישארו נקיים. נושא חשוב נוסף הוא שטח השולחן: סדרת הסורקים החדשה מתהדרת בשטח שולחן קטן מאוד ביחס למתחרים ותומכת בתהליך סריקה נוח וקל. מחיר: החל מ-1100 שקל (לדגם ES-C320W).

 

השקת הדגמים החדשים מגיעה במקביל ליציאת סקר של Epson שחשף באחרונה כי 74% ממקבלי ההחלטות והמשתמשים בתחום ה-IT מעוניינים בטכנולוגיית סריקה חדשה עקב הדיגיטליזציה שקורית אצלם. דרישה זו עשויה להוביל לכך ששוק הסורקים העולמי יגיע ל-2.68 מיליארד דולר עד סוף 2023.

 

 

סרטון – ES-C380W בפעולה

https://youtu.be/-WdbeYl0WGA?feature=shared