Cidev Group Ltd משכללת את אימות ליקוט ההזמנות ואת דיוק נראות המלאי עם ZetesMedea

זטס - CIDEV

קבוצת סידב בע"מ ( Cidev Group Ltd), מהמובילות בהפצת רכיבים אלקטרוניים בישראל, מיישמת את ZetesMedea על-מנת לייעל את ביצועי התהליכים הלוגיסטיים במרכז ההפצה שלהם. הפתרון, הכולל את טכנולוגיית ה-ImageID של זטס (Zetes), מאפשר זיהוי וקליטה מידי של תוויות יצרן מרובות והתאמתם לתצורה של המערכת הקטלוגית של סידב באופן מהיר תוך חיסכון ניכר בזמן העבודה. כתוצאה מהטמעת הפתרון, סידב שיפרה באופן משמעותי את החיסכון בזמן בבקרת ליקוט ההזמנות (Order Picking Verification) לצד היכולת לבצע ספירות מלאי במהירות (Inventory Counting) ובדיוק רב יותר מהעבר.

דיגיטציה של תהליכים לוגיסטיים קריטיים  

קבוצת סידב, הוקמה בשנת 1973 וכיום פועלת באמצעות 7 סניפים אשר ממוקמים ברחבי אירופה, אסיה וארה"ב. היא המפיצה הרשמית של יצרנים מובילים בעולם בתחום רכיבים אקטיביים ופסיביים, אלקטרו-אופטי, אלקטרו-מכני, גלי-מיקרו ו-RF.

בעבר, ניהול התהליכים הלוגיסטיים של עשרות אלפי הרכיבים האלקטרוניים אילץ זיהוי וסריקה ידניים של כל תוויות הברקודים על האריזות, והתאמתם באופן פרטני למאגרי הנתונים של מערכת הליבה של ניהול המלאי. תהליך בקרה ממושך זה צרך זמן עבודה משמעותי הן עבור ההזמנות היוצאות והן עבור נראות סטטוס מצב המלאי. סידב חיפשה שותף מנוסה לפתרונות משולבים בשרשרת האספקה כדי לסייע לממש את החזון שלהם הדוגל במצוינות בשירות הלקוחות באמצעות חדשנות טכנולוגית.

מערכת אוטומטית  לזיהוי נתונים מרובים באופן מידי, אימות ותיוג

זטס (Zetes) הטמיעה פתרון אשר כלל מסוע ייעודי המשלב את ZetesMedea תוכנה לביצוע תהליכים לוגיסטיים ו- ImageID, טכנולוגיה מתקדמת מבוססת ראייה מצולמת. עם פתרון משולב זה, מערכת ZetesMedea מאפשרת לסידב לקרוא באופן מידי מגוון רחב של ברקודים מיצרנים בפורמטים שונים, לזהות את הנתונים ולתרגם אותם אוטומטית באמצעות מערכת לומדת, למק"טים הפנימיים הסטנדרטים במערכת ה-WMS (Warehouse Management System) שלהם. לאחר מכן, הפתרון מאמת באופן מידי את הפריטים עם ה-WMS ועם נתוני הזמנת הלקוח, ובהמשך מדפיס אוטומטית תווית עם המידע הדרוש בהתאם לנתוני הקטלוג של סידב, ועם פרטי הזמנת הלקוח הנדרשים. מאז הטמעת פתרון זה הצליחה סידב להגדיל את הפרודוקטיביות בלוגיסטיקה היוצאת במעל 80% הודות לחיסכון יעיל בזמן.

עמדות ניידות לספירות מלאי מהירות

כדי להתמודד עם אתגר הנראות של מצב המלאי ZetesMedea מאפשרת פעולות ספירת מלאי מהירות באמצעות שתי תחנות ניידות. כל תחנה תוכננה עם סידב והותאמה לסביבת ההפעלה והצטיידה במצלמת ImageID לזיהוי וקליטה של נתוני הברקוד הממוקמים על אריזות הרכיבים. אותו ההיגיון והכללים בדיוק שנלמדו במערכת ZetesMedea המשמשת לאימות פריטי ההזמנות, אפשרו למפעילים של סידב לקרוא במהירות ברקודים שונים של יצרנים שונים. הנתונים מועברים באופן מידי ל-WMS הפנימי שלהם ומסווגים בהתאם למספרים הקטלוגים עבור

נראות מלאה של מצב פריטיי המלאי. האלגוריתם גם מעביר פרטי אימות של נתוני פריט נחוצים והודעות משתמש המתאימות למאפייני הרכיבים.

פתרון זה אפשר לסידב לצמצם את הזמן המושקע בספירת מלאי במעל 75%, תוך פינוי יכולות העבודה של צוות מרכז ההפצה למשימות בעלות ערך מוסף עבורם. "ZetesMedea הוכיחה את עצמה כפתרון ערך מוסף מרכזי לתהליכים הלוגיסטיים שלנו, לא רק מנקודת מבט של יעילות, אלא גם במונחים של רווחי פרודוקטיביות. הצלחנו לחסוך זמן תפעולי ניכר באימות פריטי ההזמנות לפני המשלוח ללקוחות שלנו, ובביצוע ספירת מלאי תקופתיות, מה שאפשר ללקוחותינו לקבל סטטוס מדויק יותר של זמינות הרכיבים במלאי בהשוואה למצב הקודם". ציין ישראל אוטניק, סמנכ"ל קבוצת סידב.

אודות Zetes

Zetes היא חברה המייצרת טכנולוגיות ומתמחה באופטימיזציה של שרשרת האספקה ובפתרונות זיהוי למרשמי אזרחים. הפתרונות שלנו לשרשרת האספקה מסייעים לחברות להשיג גמישות, נראוּת ועקיבוּת ברחבי שרשרת האספקה המקושרת שלהן. החטיבה שלנו לזיהוי אנשים מספקת לרשויות המקומיות ולמוסדות רב-לאומיים פתרונות המאפשרים אותנטיקציה  (אימות משתמש) של זהויות אזרחים, לאור השימוש במסמכי זיהוי ונסיעות מאובטחים ויצירתם של מאגרי רישום בוחרים לאומיים.

המטה הראשי של Zetes ממוקם בבריסל, והחברה מעסיקה כ-1,300 עובדים ב-22 מדינות ברחבי מרחב ה-EMEA. ב-2017, Zetes הפכה לחברת-בת של תאגיד Panasonic. למידע נוסף בקרו ב www.zetes.com  או הירשמו לידיעון (ניוזלטר) שלנו. עקבו אחרינו ב-LinkedIn.

 

 אודות הפתרונות לשרשרת האספקה מבית Zetes

אנו מסייעים לארגונים להשיג גמישות, נראות ועקיבות מקווי האריזה ועד לחנויות באמצעות חבילת פתרונות ליבה וגישה לטכנולוגיות החדישות ביותר. תחומי המומחיות שלנו מכסים מגוון רחב של תעשיות, כולל פרמצבטיקה ושירותי בריאות, אחסון והפצה, מזון ומשקאות, ייצור, תחבורה ולוגיסטיקה, תעשיית הרכב וכמו כן דיוור ובלדרות.

מקור התמונה:

https://dutchuncles.in/aspire/inventory-management-better-safe-than-sorry