נמל אשדוד - דוח תאגדית

שרת התחבורה והבטיחות ומנכ"ל משרד התחבורה הגיעו הבוקר לביקור עבודה בנמל אשדוד הפועל תחת מטחי טילים

נמל אשדוד

תחת מטחי הטילים באזור הדרום ובאשדוד, שרת התחבורה והבטיחות תא"ל מירי רגב  הגיעה יחד עם משה בן זקן מנכ"ל משרד התחבורה, לביקור עבודה בנמל אשדוד, על מנת לעמוד מקרוב על הפעילות וההיערכות הנמלית להמשך הרציפות התפקודית של הנמל הגדול בישראל, כמו גם, לחזק את עובדי החברה שעובדים תחת מתקפת טילים.

 

מירי רגב, הגיעה לביקור בנמל אשדוד, הממשיך גם בימים אלו לשמור על הרציפות התפעולית של המשק הישראלי. הנמל ממשיך לפעול באופן רציף ושוטף למרות מצב החירום. שערי הנמל פתוחים ונותנים מענה מלא לצורכי מדינת ישראל.

 

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים תא"ל במיל מירי רגב: "עם ישראל יודע כמו כולנו שזו שעת חירום, ושאנו שמים אך ורק את טובת המדינה והאינטרסים הביטחוניים לנגד עינינו. כולנו יחד, כאיש אחד בלב אחד, מאוחדים לטובת הצלחת המערכה ויחד ננצח.  אני מקבלת עדכונים שוטפים מכם, ישירות – ובאמצעות מנכ"ל המשרד משה בן-זקן, ואני יודעת שאתם עובדים ופועלים ללא לאות בכדי לאפשר את ביצועה של מטרת העל שהצבתי: רצף תפקודי בכל הגזרות – באוויר בים וביבשה".

*משה בן זקן, מנכ"ל משרד התחבורה:*"אנחנו בקשר רציף עם כל החברים כאן שנרתמים למאמץ הלאומי, עושים דברים למען הציבור גם מעבר לתפקיד המוגדר שלהם, ולוקחים את הדברים ברצינות ראויה לציון. כולם מגייסים באופן מלא כדי לממש את ביצועה של מטרת העל שהציבה שרת התחבורה והיא רצף תפקודי בכל הגזרות – באוויר בים וביבשה, למרות מצב המלחמה".

לדברי שאול שניידר יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד: "הצגנו לשרה ולמנכל המשרד , את המשך העבודה הרציפה של חברת נמל אשדוד והמוכנות לכל תרחיש והתפתחות בגזרת הלחימה . חברת הנמל והעובדים המסורים , ממשיכים לתת מענה לצרכי אזרחי המדינה וכוחות הביטחון ״

*לדברי אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד:*"עובדי נמל אשדוד עובדים בשגרת עבודה גם בשעה זו, וממשיכים להעמיס ולפרוק סחורות שמניעות את הכלכלה הישראלית,  על מנת להבטיח את האספקה הסדירה למשק הישראלי ".