2 תערוכות לתעשיית הייצור בישראל יתקיימו במרכז הקונגרסים בחיפה

2 תערוכות לתעשיית הייצור בישראל יתקיימו במרכז הקונגרסים בחיפה

תערוכות SUBCON ISRAEL לקבלנות המשנה טכנולוגיות ייצור והנדסה מתקדמות ו-SUBMED התערוכה לתכנון פיתוח וייצור מכשור רפואי בישראל. יתקיימו השנה ב-18.6.2019 במרכז הקונגרסים בחיפה
חברות מתעשיית המדיקל, ההייטק, ההנדסה, האנרגיה והתשתיות ישבו יחד עם יצרנים ותעשיינים לדון בשאלות של השקה מהירה, איכותית ותחרותית של מוצרים לשווקים גלובליים.

הטכנולוגיות החדשניות מבשילות כיום בקצבים מהירים מכל תקופה אחרת שידענו עד כה. הזמן הופך לגורם משמעותי להצלחה של חברות במעבר "מרעיון למוצר" שאפשר לשווק אותו ללקוח. יצרנים ותעשיינים נדרשים "לצאת מהרצפה" (מקופסה), ולהגיע לשולחנות השרטוט והתכנון של הלקוחות. מעורבות של היצרנים בתהליכי הפיתוח, תאפשר לא רק קיצור זמן המעבר "מרעיון למוצר" אלא גם השקתו בעלות תחרותית, באיכות מקסימלית ובזמן הקצר ביותר.
למדינת ישראל יש ניסיון וותק של תעשייה יצרנית מפוארת, אשר בשנים האחרונות נשחקת אל מול התחרותיות הגלובלית. מצד שני מדינת הסטרטאפניישן משופעת בחברות ההייטק אשר מובילות את החדשנות בעולם. שילוב ידיים של יצרנים ותעשיינים עם חברות הייטק וטכנולוגיה יכול להביא לחיזוק משמעותי הן של ההייטק הישראלי והן התעשייה היצרנית.
במסגרת התערוכות תתקיים  ועידת "מרעיון למוצר" שתדון בתהליכים של "העברה חכמה מפיתוח לייצור".
אתר התערוכה: www.subconisrael.co.il