שי חיימוב

פורום IPL וחברת DHL Global Forwarding ערכו כנס בנושא מגמות בשרשרת האספקה

פורום Israel Pharma & Medical Logistics התארח בחברת DHL Global Forwarding לכנס ייחודי אשר עסק בטרנדים ואסטרטגיות בשרשרת האספקה. באירוע השתתפו עשרות מנהלים, יצואנים ויבואנים מתחומי הפארמה והציוד הרפואי.

את הבוקר פתחה אפרת רענן אדרי, מנכ"לית DHL Global Forwarding, אשר סקרה את ענף השילוח הבינלאומי, את המגמות בביקושים ובקיבולת המטען העולמית את הפעילות בישראל ואת הגורמים המשפיעים על התחום, כגון משבר הים האדום, מחירי הדלק ושינויי הבריתות בעולם הספנות. כמו כן, הוצגה פעילות החברה החל מה – 7 באוקטובר והפתרונות היצירתיים שגובשו לאור התרחישים השונים.

בהמשך, הרצה איגור שטיינברג, סמנכ"ל שרשרת האספקה בשווקים הבינלאומיים בחברת טבע, על המגמות העדכניות בתחום שרשרת האספקה. שטיינברג התייחס לאתגרים עימם ארגונים גלובאליים מתמודדים בעת הזו, הצורך בהטמעת טכנולוגיות חדשות להגברת השקיפות מקצה לקצה ולשיפור יכולת התכנון והתגובה לאירועים בשווקים השונים.

בחלקו השני של המפגש, הרצה דורון אזרן, סמנכ"ל שרשרת אספקה בקבוצת SK Pharma, על מהפכת הבינה המלאכותית, השימושים האפשריים לאורך השרשרת והאתגרים ביישום כלי AI בארגונים.

את היום חתם אילן ביטון, מנכ"ל חברת Enabling Insight, אשר סקר את אתגר השילוביות ככלי התומך ביכולות של ארגונים להישאר רלוונטיים, לאור מורכבות שרשרת האספקה והדינמיות הבלתי פוסקת של המציאות סביבנו.

שי חיימוב, יו"ר פורום Israel Pharma & Medical Logistics ציין כי: "אנו נמצאים בתקופה סוערת  עם שינויים תכופים ועומסים רבים לאורך השרשרת, ולכן כדאי להתעדכן בנעשה, להכיר פתרונות חדשים וליישם שיטות ניהול חדשניות, בשילוב טכנולוגיה מתקדמת. אני מודה למרצים המרתקים ששיתפו אותנו בתובנות החשובות שלהם, ולחברת DHL Global Forwarding על אירוח המפגש והסקירה המקיפה על המגמות העולמיות לצד נתונים חשובים שהוצגו בכנס."