שי חיות - דולר או יורו

סדר עולמי חדש? להמיר את השקלים בדולר או יורו? דעתו האישית של שי חיות

שי חיות 11.2022

מאת: שי חיות, מומחה לשילוח בינלאומי, בעלים ומנכ"ל של חברת COB לשילוח בינלאומי

 

זו דעתי ואני אומר וכותב אותה בקול רם, אנחנו לפני סדר עולמי חדש. השקל לפני התרסקות!

אני מציע למדינת ישראל ולמר בנימין נתניהו, לשר האוצר ולנגיד בנק ישראל הנוכחי לקנות בכל השקלים של הציבור

דולרים ויורו.. למה ?כי ww3 בדרך אלינו .

לא רוצה להפחיד או להיות נביא זעם אבל אני רוצה לייעץ לכל אזרחי מדינת ישראל רוצו והמירו את השקלים שלכם

ותקנו מטבעות כגון דולר / יורו – כי השקל בפיחות נוראי בערך השקל.

הדולר והיורו הולכים לעלות פי 15 .השקל, היורו, ועוד מטבעות הולכים לעלות פי 15 (באחריות של 100%).

כלכלה היא פסיכולוגיה ואני מסביר איך הגעתי לתוצאה: ב-4.9.2023 בשעה 02:55 פיצחתי את הנוסחה. סין שמחזיקה את כמות הדולרים ובכלל את כמות המטבעת הגדולות בעולם – מנסה להשלים את ההשתלטות על העולם ובפרט על אמריקה ומנסה להשליט סדר עולמי חדש.

בחישוב מתמטי והסתברות לרגע חשבתי שסין או אמריקה יכנסו לקריסה ויהיה כאוס גדול… בחישוב נוסף הבנתי שסין לקראת נפילתה!! ואני מקווה שהחישובים שלי מדוייקים .

אמריקה היא בעלת החוב הגדול ביותר. לסין אין אינטרס להפיל את מטבע הדולר וחוץ מזה סינים אוהבים מותגים ואת החיים של אמריקה והמותגים של אירופה. אז הדולר והיורו כרגע יציבים ויטפסו בקרוב מעלה גבוה..

בישראל – זה כבר סיפור אחר בגלל חוסר החיבור בעם, הפילוג ומלחמת אחים שבפתח אני צופה שהשקל בהתרסקות אדירה – כל הדולר והיורו עולים והשקל פוחת. פיחות = אינפלציה שלא הייתה כמותה!!

לכן – לכו ותקנו יורו ודולרים המירו הדולרים שלכם ליורו כי מלחמת עולם כלכלית פורצת =  סדר עולמי חדש.

אני צופה מלחמה שכבר פורצת. יהיה מחסור בסחורות, הביקושים החל מ 11.9.23 יהיו אלו: מים, שמן ,חיטה, ברזל, אומנות, ציוד מחנאות.

השאלה היא – איפה זה ישאיר אתכם?

אתם לא נביאים, ולא תמיד רואים את הנולד גם כאשר הכתובת כתובה על הקיר, אני רוצה להאיר לכם בפנס חזק, יותר נכון – בפרוז'קטור, על מצב הכסף שלכם ושל כולנו בעתיד הלא רחוק.

זו לא נבואה!!

מבחינתי, זו ידיעה פנימית ממש לפני כאוס עולמי! אני רואה את זה בא – הדולר והיורו יאמירו לגבהים שאנו לא מכירים.

ועל סמך מה בדיוק אני אומר את זה?

שנים אני עובד עם העולם והברומטר שלי הוא סין – ששולטת בסחר העולמי. רגע לפני שהעולם הבין מה קורה, הייתי בסין בנובמבר 2019 וזיהיתי שהקורונה היא בשורות רעות.

בעולם בו הבינה המלאכותית, ה-AI, נמצאת בידיים לא בטוחות, נשק ביולוגי יכול להיווצר ברגע, אין בטחון קיומי להמשך המין האנושי!.

יתכן והכלכלה הישראלית נמצאת על סף קריסה והבורסה עתידה לפשוט רגל בכל רגע.

אתן לכם פרומו כבר עכשיו – רוצו לקנות דולרים ויורו לפני שזה ייגמר .

לאחר שנים רבות של צמיחה – סין נמצאת במצב שונה. ההאטה בה היא נמצאת – משפיעה על כולנו.

כן, כן, המדינה העשירה הזו היא זו שעלולה לגרום למחסור של סחורות ומזון – ואלו רק חלק מן החדשות הרעות.

אחזור על זה שוב – רוצו תקנו בשקלים שלכם – דולרים. זה בדיוק מה שאני הולך לעשות.

נכון, התלבטתי בין סין לארה״ב.

אני מהמר על כך שסין המעצמה הכלכלית שמוכרת לנו עד היום. אנחנו על סף מלחמה – הר געש שעומד להתפוצץ… ואח״כ יהיה טוב? תיבת נוח זה כאן.

אז המבול לפנינו. מי שיהיה קרוב לתיבה – יינצל. מי יהיו השורדים שיעלו לתיבת נח ויבנו עולם חדש וטוב? נפוליאון בונפרטה אמר על סין ש"היא כמו ענק ישן. כשתתעורר, היא תרעיד את העולם".

אמריקה ובעלות הברית הבינו זאת ולכן הם מוכנים .

בעשורים האחרונים היא בהחלט התעוררה, ולחששות של המצביא הצרפתי מלפני 200 שנה, שותפים כיום רבים במערב.

סין לא תצליח להשלים את השליטה שלה בעולם וזה כולל לערב את רוסיה, אוקראינה, אירן וארה״ב וכמובן גם ישראל. כרגע השקל נמצא לפני התרסקות ואין ספק שהדולר יטפס. מגמת התעוררות קיימת בכל השווקים בעולם, והביקושים לחברות אבטחת מידע וסייבר עולים גם הם לצד חוסר בכח אדם. אז בפני מה אנחנו עומדים? קבלו את הניתוח שלי. אני שמח להביע דעתי ובקול רם, וטוב שעה אחת קודם. אין לי ספק שהמבין – יבין.

אני לא פרופסור לכלכלה ואני לא מתעסק בנבואה, שמי שי חיות ואני איש עסקים, מנהל חברה בתחום הספנות והתעופה. אחד שצמח מהשטח ב- 10 אצבעות. סדר עולמי חדש שקרב ובא – אירן ורוסיה עם הגב לקיר עם כל הסנקציות שהוטלו עליהן, רק מלחמה של אירן ורוסיה מול העולם המערבי תחלץ אותן מהבוץ. יתכן ואירן תפתח במלחמה מול ישראל, בסופו של דבר מדובר במלחמה של אירן ורוסיה מול כל המערב, כאשר ארה״ב מתערבת וסין נכנסת לתמונה. בקיצור סדר עולמי חדש! סדר עולמי חדש = כאוס = התרסקות כלכלית (השאלה היא איפה תחליטו להיות). אתם כבר מבינים שלהערכתי אנחנו מצויים בפני מלחמת עולם. שימו לב לניתוח הבא: לאחר שהשקל יתרסק והדולר יעלה פי כמה, אנו צפויים להתרסקות של שאר מטבעות. בפועל אנו צפויים לחוסרים גדולים שייצרו ביקושים לאבטחת מידע, למערכות בטחון, הגנה וסייבר, למזון וקומודיטיס. הכאוס יוביל לפחד, ביזה, רצח, טרור, דיכאונות והתאבדויות כאשר אין חוק וסדר סין תיכנס לתמונה ותשליט סדר עולמי דיקטטורי חדש.

מכרו את כולנו לסינים ואנחנו פשוט שיתפנו פעולה במהלך עשרות שנים. סין חשבה שהיא תשלוט בעולם הכלכלי ואם תקנה את כל הדולרים בעולם – אמריקה תקרוס. העשירים החדשים יהיו אלו שיחזיקו בדולרים רבים.

אז מה יקרה מחר?

כן, כן, מחר, ה- 7 בספטמבר 2023?

אני, שי חיות, מצהיר בזאת וצופה שכתוצאה מהמציאות החל 6.9.23 הדולר והיורו יתחילו לטפס למעלה והשקל יצנח למטה עד כדי קריסה. זה מתעצם בשבת 9.9.23 וב-11.9.23 העולם נכנס לכאוס כלכלי.

יהיו עשירים מאוד ועניים מאוד.

 

מעמד הביניים נמחק

להערכתי RBC מתכננת להשתמש בטכנולוגית שרשרת בלוק בנאמנות שלה שתוכננה בשנה הבאה. זו Rbc אני אומר שזו הפעם הראשונה שמשתמשים בטכנולוגית  RBC
ביישום תוכנה שפונה ללקוח אני אומר שהבנק ישתמש בתחילה בטכנולוגיה באזורים פחות מסוכנים בהם הכסף של הלקוחות לא יהיה בסכנה. הנאמנות היא משהו שבו אם יש שגיאה או בעיה אנחנו יכולים ליצור מחדש מערכות נאמנות ללא השפעה על הכסף האמיתי של אנשים", אמר, והוסיף כי שרשרת בלוקים יכולה לשפר את המהירות שבה אנשים יכולים להצטרף לנאמנות מתוכנתים, במיוחד סוחרים.

אני פונה לכל הישראלים והאוכלוסיות הנכשלות בעולם בכל השפות  –רוצו לקנות דולרים $ / יורו / יואן .אלה הם שלושת המטבעות השולטים

ומי שלא יחזיק את המטבעות האלו – יהיה בבעיה.

אני מעריך שהאדמה מבעבעת, הר געש עומד להתפרץ. סין רוסיה ומדינות ערב הולכות לצאת מול אמריקה והעולם הערבי. לפי כך אני צופה שהשקל יתרסק והדולר והיורו ירקיעו שחקים. מה קורה בעולם ?! כאחד שלומד קבלה וזוהר 25 שנים. לפי שפת הלבושים והאורו (התכנסות) באוריתא ועלמה. עלינו לעזור לשכינה לקום מאפר. אנחנו נמצאים במלחמת אחים קשה. ללא שינוי וקיום מצוות ואהבת לרעך כמוך אנחנו הולכים לאבדון. כבר חיסלו את ה-70 שרים של העולם העליון , אני מעריך שדברים גדולים מאוד בשמיים עומדים להתגלות. מלחמת עולם שלישית בפתח הכל כתוב בנבואות. חבלי משיח בישראל והעולם ירעד. התודעה הקולקטיבית של עם ישראל לאיחוד הכרחית. משיח רכוב על חמור לבן חמור = חומר הקדוש ברוך לא מחריב את העולם הוא מעלה אותנו בקפיצת תודעה גבוהה יותר הרוח מעל לחומר. הכל כתוב בתורתנו הקדושה ולפי החלטת הבורא. הקדוש ברוך הוא זה שמוציא את כל הלכלוך לפני פסח. חיבלי משיח אחד מהמלכים יגיע למלך פרס ומלך פרס יצטרף לסין מלחמת עולם שלישית. אם עם ישראל לא יתחבר מצבנו יהיה לא טוב. תודעה קולקטיבית של השכינה תעשו השתדלות והבורא ישמור על עם ישראל. לבוש האור האלוקי בדמות חומר. יש ערך לדברים מוחשיים המפץ הגדול זה בדיחה מהחושך לאור אבל הבורא גילה שיש יותר אור מלפני 13 מיליארד שנים בגלקסיות אחרות. אורות גדולים תקופה מרגשת כל האפשרויות פתוחות ויכולות להתקיים בו זמנית. מעשה בראשית הכל מתחיל מבראשית אור הגנוז עומד להתגלות לפני ה אלף השביעית אחדות פנימית שתשפיע על החושים – סינסטיזיה חיבור כל החושים לחוש אחד עלינו להיות בצניעות וענווה ולקיים את מצוות ואהבת לרעך כמוך. מי שבגבוהה = לא יגורך רע. מי שבנמוך = רע , איפה שאדם מחשב הקדוש ברוך הוא זה העולם שלך לא מחשבותיכם הם מחשבותיי. ולא רצונכם הם רצונותיי. הרצון של הבורא בנו הוא מתוך רצון לתת ולהשפיע. בטל רצונך לרצון הבורא ואז יעשה כרצונך. הקדוש ברוך הוא פתח לי את הצינור אבל קטונתי ועליי להיות בצניעות וענווה אל מול התגלות הסנה הבוער. אישה אחת קטנה רחל אימנו בשר ודם בזכות הבכי שלנו והתפילות שלמה הדמעות שלה יגאלו אותנו .הבורא מבטיח ומקיים. תעקבו אחרי 🇮🇱 תיקון להחזיר לקן. כולנו הינו באסתר אבל הגיע הזמן לגילוי .השמש יכולה לשתק את הכל. עלינו להתפלל על השכינה ועל הקדוש ברוך הוא יש לנו את היכולת והכוחות לברוא מציאות חדשה. הנשמה שלנו ניצחית.

עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו ועל כל עם ישראל

שי אבשלום חיות ואהבת לרעך כמוך זה סימן שאוהבים ❤️

—————–

*שי חיות מומחה לשילוח בינלאומי, בעלים ומנכ"ל של חברת COB (סי.או.בי) שילוח בינלאומי המספקת פתרונות מקצועיים לענפי היבוא והיצוא תחת קורת גג אחת באוויר, בים וביבשה, בדגש על הפחתת עלויות ללקוח. טלפון: 050.2740099, [email protected],  www.cob.co.il

—————-

מקור התמונה: https://newhach.eu/en/technical-analysis-euro-dolar-how-to-make-milion-dolar-on-forex/