גרנות - מארק לובינסקי

מרק לוברסקי מונה לסמנכ"ל התפעול ושרשרת האספקה של "חקלאי גרנות"

מרק לוברסקי גרנות

מרק לוברסקי

משופרסל ל"חקלאי גרנות"

מינוי חדש בהנהלת "חקלאי גרנות", חברת השיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון של תאגיד גרנות. מרק לוברסקי (56), מונה לסמנכ"ל התפעול ושרשרת האספקה של החברה. בתפקידו יהיה אחראי לוברסקי על מערך בתי האריזה של גרנות, אבטחת האיכות ושרשרת האספקה, לרבות נושאי ייצור, אחסון, שינוע והובלה. בנוסף, יהיה אחראי לוברסקי על פרויקטים מיוחדים של גרנות בהם שיתופי פעולה עם בתי אריזה חיצוניים וכן הקמת זרועות אספקה נוספות, בארץ ובחו"ל.

גרנות

למרק לוברסקי ניסיון רב בתפעול לוגיסטי מערכתי נרחב. בתפקידו האחרון שימש לוברסקי כמנהל האתר הלוגיסטי (מרלו"ג) של רשת שופרסל בשוהם, הנחשב לאחד הגדולים בישראל, במשך כשנתיים. קודם לכן שימש כמנהל מרלו"ג ופרוייקטים לוגיסטיים של חברת טמפו. לוברסקי, נשוי + 3 ילדים, בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה ומוסמך במנהל עסקים עם התמחות בניהול טכנולוגיה מטעם אוניברסיטת תל-אביב. לדברי גיורא מרום, מנכ"ל חקלאי גרנות, "תפעול המערך שלנו, המתפרס מהחקלאי ועד הצלחת, טומן בחובו משימות רבות, אתגרים ומורכבויות. אנו שמחים לצרף לשורותינו אדם מקצועי ועתיר ניסיון כמו מרק, שיסייע לנו בהגשמת החזון להיות חוד החנית בשיווק תוצרת חקלאית טרייה בארץ ובעולם".

גרנות 2

קבוצת "חקלאי גרנות" הנה קבוצה חקלאית הפועלת בכל שרשרת הערך מהגידול האריזה ועד השיווק המכירה וההפצה בארץ ובעולם. הקבוצה הינה בבעלותם של החקלאים מהקיבוצים והמושבים החברים בתאגיד גרנות. הקבוצה הינה מגדלת האבוקדו הגדולה בישראל ומחזיקה בכ-35,000 דונם של מטעי אבוקדו המהווים  כ-25% מתעשיית האבוקדו בישראל. לצד האבוקדו גרנות מגדלת אורזת ומשווקת מגוון רחב של פירות וירקות בכלל זה היא שחקנית משמעותית בתחום פירות ההדר ואחת מספקיות הבצל הגדולות והמובילות בישראל.

 

צילומים: אחיקם חיים, חגי נתיב