מטריקס - משרדים חדשים

מטריקס, עוברת לקומפלקס ההייטק היוקרתי O-TECH בכפר סבא

מטריקס - לוגו

חברת הטכנולוגיה הגדולה בישראל, מטריקס, עוברת למגדל משלה בן 18 קומות בשטח כולל של כ- 30,000 מ"ר (כולל שטחי חניה) בקומפלקס ההיי-טק היוקרתי O-TECH"" בכפר סבא.

הסכם השכירות הינו לתקופה של 10 שנים בהיקף של כ-200 מיליון ₪ (20 מיליון ₪ לשנה) עם אופציה להארכה של כ-10 שנים נוספות.

מטריקס עוברת למשרדים חדשים

בתמונה מימין: גולן דותן – מנכ"ל חברת אושירה, רפי סער – ראש עיריית כפר סבא ומוטי גוטמן – מנכ"ל מטריקס. צילום: מורג ביטן.

המגדל החדש שנבנה במיוחד עבור חברת מטריקס יאחד לתוכו מספר זרועות פעילות של החברה שעובדות כיום מאתרים שונים בארץ ואת מטה החברה. המעבר צפוי להתבצע ברבעון האחרון של שנת 2023.

לצד משרדים חדשניים ומתקדמים יותר, המעבר מאפשר למטריקס לאחד אלפי עובדים תחת מתחם אחד ולחזק את תחושת האחדות בין חטיבותיה השונות של החברה. על-אף המעבר לבניין החדש, מטריקס, המונה כ-11,000 עובדים ועובדות, תמשיך להפעיל מוקדי פעילות לכל אורכה ורוחבה של הארץ בעשרות אתרים. במקביל, לנוחיות עובדיה, החברה תמשיך במתכונת הפעילות ההיברידית במקומות בהם היא מתאפשרת.

הבניין מציע לאלפי עובדי מטריקס מרחבי העשרה, פינות קונספט, חדר כושר פרטי ומאובזר ומרפסות רחבות ידיים. כמו כן, הבניין כולל מרחבי עבודה אישיים ושיתופיים, מתחמים לפעילויות חברתיות ואירועים, ושירותים מגוונים נוספים לרווחת העובדים. ברחבי המתחם, ששוכן בסמוך למרכז הבילוי והבידור אושילנד, ישנם שטחי פיתוח היקפיים, שלל חנויות, מסעדות ונוף פתוח לכל עבר. המתחם בנוי על שטח כולל של 52 אלף מ"ר וממוקם על ציר מרכזי בעל גישה נוחה לתחבורה ציבורית ולכל הכבישים המרכזיים באזור. במתחם פועלות כיום חברות כמו סודה סטרים, ריג'וס, פינסטרה, Ai-Tech, Next Insurance, סגמנט, אסטרזניקה, נובו נורדיסק ועוד.

משרד האדריכלים של המגדל הינו "אוקא אדריכלים".

קומפלקס הייטק O-TECH"" הוקם על ידי חברת אושירה וכולל 3 בנייני משרדים, מרכז בילוי קניות והסעדה בשטח כולל של כ-100,000 מ"ר בתוספת שטחי חניה. שווי הפרויקט כ-1 מיליארד ₪. חברת אושירה הינה זרוע הנדל"ן של קבוצת SK GROUP שבבעלות איש העסקים סמי קצב.

פרויקט O-TECH הינו מתחם חדשני וחלק מקמפוס גדול המאפשר לשוכרים סביבת עבודה נוחה ונעימה המשלבת משרדים יוקרתיים ומשוכללים לצד סביבה ירוקה פסטורלית וממוקם בסמיכות למתחם "אושילנד", קומפלקס קניות, בילוי, תרבות בנגישות מיוחדת ויוצאת דופן.

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס: "כחברה שמובילה את השוק  הטכנולוגי בישראל, מטריקס שמחה להתחדש במתחמי עבודה טכנולוגיים וחדשניים יותר – אנו חברה דינמית שלא מפחדת לעשות שינויים תוך כדי תנועה על מנת לשפר לעובדים את סביבת העבודה, ותהליך ההקמה של המשרדים החדשים אכן שם במרכז את העובדות והעובדים שלנו. בחרנו בקפידה לשים דגש על משרדים וחללי עבודה משותפים, לצד מגוון שירותים ויתרונות שמסופקים לעובדים, כדי לאפשר  לכל אחד ואחת מהם את מרחבי הפעולה הדרושים על מנת להצליח ולצמוח. אנו נרגשים לקראת המעבר ותחילת הפעילות בבניין החדש". גוטמן הוסיף, כי "עם המעבר לבניין החדש בשנה הבאה נשלים את מהלך ההתייעלות בנדל"ן בו התחלנו עוד במהלך מגיפת הקורונה. במסגרת המעבר נשחרר משרדים בהוד השרון, הרצליה, תל אביב, ראש העין ולוד ונאפשר גישה תחבורתית נוחה מאוד בהשוואה למיקומים הנוכחיים שלנו. בהקמת הבניין החדש של מטריקס הנחנו שהעבודה  ההיברידית תישאר עימנו וחסכנו בשטחי הנדל"ן ובמקביל יצרנו סביבת עבודה אינטגרטיבית, נעימה וחדשנית שתשרת אותנו לשנים רבות קדימה".

גולן דותן, מנכ"ל חברת אושירה, מציין : "אנו גאים שמטריקס בחרה באושירה לבנות את משכנה החדש של החברה, ומברכים אותה על הצטרפותה למתחם ההיי-טק החדשני בכפר סבא. הבניין החדש של מטריקס תוכנן בקפידה, תוך ראיה מרחבית של הצרכים השוטפים, שימת דגש על  סביבות עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תשומת לב יתרה לצרכים הלוגיסטיים הנרחבים של החברה ועוד, כל זאת בשיתוף פעולה מלא עם מטריקס".

רפי סער, ראש עיריית כפר סבא: "כחלק ממדיניות שנועדה לשפר את איכות החיים, להגדיל היצע תעסוקתי וליצור הזדמנויות לתושבי העיר, אנחנו מפתחים אזורי תעסוקה חדשים שמושכים חברות הייטק גדולות ובינלאומיות לכפר סבא.

חברות רבות בוחרות להעתיק את משרדיהן לעירנו. אנו גאים ונרגשים לרגל מעבר מרכז הפעילות של מטריקס, הניצבת בחוד חנית התעשייה הטכנולוגית, אל מתחם ההייטק החדשני בכפר סבא. אנו בטוחים כי הבניין החדש יספק ליושביו את סביבת העבודה האיכותית ביותר.

אנו עובדים להפוך את כפר סבא לבירת ההייטק של ישראל יחד עם עוד פרויקטים נוספים כמו הקמת רובע עסקים משותף עם עיריית רעננה. התהליך עדיין בעיצומו אך כבר יש תוצאות לחזון ועוד סיבה לגאווה גדולה בעיר שלנו".

 

 אודות מטריקס

מטריקס (בורסה: מטרקס) המעסיקה כ-11,000 עובדים, הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי ובעלת פעילות ענפה בארה"ב ובאירופה. בעידן של האצה דיגיטלית, מטריקס מובילה את השוק בכל הנוגע לאימוץ טכנולוגיות, מתודולוגיות וכלים פורצי דרך, היוצרים ערך אדיר ללקוחותיה. מטריקס מספקת סל כלים ב-360 מעלות ועוסקת בביצוע פרוייקטי ייעוץ אסטרטגיים ואינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות ויישומים ארגוניים, פתרונות ושירותי תשתית מקומיים ובענן, שירותי מיקור חוץ, אופשור ונירשור , הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם ועוד. החברה נמצאת כל העת בחזית החדשנות כשהיא מפתחת ומטמיעה טכנולוגיות חדשניות בתחומי ענן, סייבר, דיגיטל, ביג דאטה, בינה מלאכותית, למידת מכונה, האינטרנט של הדברים, אוטומציה, מציאות רבודה ועוד. החברה פועלת במגזרים רבים, ביניהם בולטים מגזרי ביטחון, טכנולוגיה, הנדסה, ממשלה, בריאות ופיננסיים. מטריקס הינה מובילה עסקית – חברות המחקר IDC ,STKI וגרטנר מדרגות אותה במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל כבר למעלה מ-17 שנה. למידע נוסף: www.matrix-globalservices.com

אודות אושירה:

חברת "אושירה": הינה זרוע הנדל"ן של קבוצת  SK Group בבעלות  איש העסקים, מר סמי קצב. הקבוצה יוזמת ובונה פרויקטים מאז הקמתה באמצע שנות ה-80 תוך התמחות בנדל"ן מניב. לקבוצה, ניסיון רב בייזום ובהקמת בנייני משרדים, מסחר ובילוי, בארץ ובחו"ל. החברה מאופיינת בחוסן, יציבות כלכלית וצמיחה מראשית פעילותה ועד היום. חברת "אושירה" מקפידה לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים והמובילים בתחומם ופועלת בסטנדרטים של מצוינות ומקצוענות, כאשר העיקרון העסקי המנחה בפעילותה, הינו ראיית צרכי הלקוח כצרכיה.