לבנת קיזנר מונתה למנכ"לית קבוצת מכללות פאר-תפנית 

לבנת קיזנר מונתה למנכ"לית קבוצת מכללות פאר-תפנית 


קבוצת מכללות פאר -תפנית , ממשיכה להרחיב את פעילותה, והחל מחודש ינואר צירפה לשורותיה את הגב' לבנת קיזנר , כמנכ"לית הקבוצה .

קיזנר בעלת תואר שני בכלכלה עם התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן, ותואר ראשון בכלכלה וניהול באוניברסיטת תל אביב, שימשה בתפקידה הקודם כמנכ"לית המכללה העסקית וכסמנכ"לית שירותים עסקיים בלשכת המסחר ת"א.

לדברי רפי פאר , הבעלים של הקבוצה : "אנו גאים ושמחים שגב' לבנת קיזנר בחרה  להצטרף כמנכ"לית הקבוצה . זוהי תעודת כבוד לקבוצת מכללות פאר ותפנית,  אשר מובילה בארבעת העשורים האחרונים את קורסי הנהלת החשבונות, חשבי שכר , גרפיקה ממוחשבת ומולטימדיה" .

קבוצת מכללות פאר תפנית , שהוקמה בשנת 1983 על ידי רפי  פאר , היא כיום הכתובת לכל מי שמעוניין ללמוד את מקצועות הנהלת חשבונות , חשבי שכר, גרפיקה ממוחשבת ומולטימדיה . 

המכללות בקבוצה מובילות את הלימודים  בתחומים אלה בישראל  . לאורך שנות קיומן רכשו המכללות  ניסיון רב בניהול אלפי קורסים בכיתה ובאונליין בכל תחומי החשבונאות  והגרפיקה הממוחשבת , לרבות הנהלת חשבונות, חשבי שכר, עיצוב גרפי, בניית אתרים, תקשורת חזותית, פוטושופ, עיצוב UX/UI, אילוסטריטור, אינדיזיין,  אפטר אפקטס ועוד  

ייחודם של המכללות בקבוצה  הינו ביצירת מסגרת למידה בקבוצות קטנות ואישיות עם צוות מרצים מעולה, תוך מתן שירות איכותי המקדם את הבוגרים לעבר עתיד מקצועי ומבטיח , שמירה קפדנית על עלויות הוגנות ומציאת דרכי מימון לכל סטודנט וסטודנט.

קורסי המכללות בפיקוח משרד העבודה וחלקם אף בפיקוח לשכת רואי החשבון , מה שמקנה לבוגריהם זכאות לתעודת הכשרה מקצועית מוכרת על ידי גופים אלו  .  

צילום: כפיר זיו