חברת Prévoté מחוללת מהפך בניהול המלאי עם פתרון ZetesMedea לניהול מלאי במשטחים

מומחית הלוגיסטיקה והתובלה Prévoté מכריזה על התפתחות משמעותית בניהול המלאי שלה בזכות הטמעה של פתרון ZetesMedea לניהול מלאי במשטחים (Full (Pallet Inventory. היוזמה היא נדבך מרכזי במסע הטרנספורמציה הדיגיטלית של Prévoté והיא מדגישה את המחויבות של החברה ליעילות תפעולית ולשיפור שביעות הרצון של הלקוחות.

התמודדות עם אתגר משמעותי – ניהול מלאי

בהתמודדות עם אתגרים נפוצים בניהול מלאי, כגון מחסור בכוח אדם, סיכוני שגיאות וחוסר-תנועה של המלאי לפרקי זמן ארוכים, Prévoté זיהתה את ההזדמנות לאמץ גישה יעילה, מהירה ומדויקת יותר. לכן החברה פנתה ל-Zetes, מומחית לפתרונות אופטימיזציה של שרשרת האספקה, כדי להטמיע פתרון שמשתמש בטכנולוגיית ראיית מכונה. ההטמעה של ZetesMedea לניהול מלאי במשטחים שלמים (Full Pallet Inventory ובקיצור – מערכת FPI) מאפשרת כעת ניהול מלאי חלק ואוטומטי.

התקדמות לעבר אוטומציה

השילוב של טכנולוגיה חדשנית זו הוא חלק מאסטרטגיה רחבה יותר, למודרניזציה של כל היבטי התפעול הלוגיסטי של החברה. זיהוי ברקדודים שולב באופן חלק בכל אחד משלבי התהליך, החל מקבלת סחורה ועד להכנת ואחסון הזמנות. זיהוי קפדני זה מבטיח עקיבות מדויקת ומיידית של משטחים – ובכך הוא משפר את הנראות של כל יחידות המלאי.

הפתרון של ראיית מכונה לצילום תמונות תלת-ממדיות

מערכת ה-FPI מורכבת מתחנת Zetes ImageID (טכנולוגית זיהוי באמצעות עיבוד תמונה) המצוידת במצלמות, שמספקות באמצעות עיבוד תמונה זיהוי מיידי של קודי ברקודים (1D וגם 2D). הפתרון מזהה במדויק את כל קודי המשטחים ואת מיקומם – ובכך הוא מאפשר ניהול אוטומטי לחלוטין של המחסן. המערכת, שמותקנת על גבי מלגזה, מנווטת בין המסדרונות השונים של המחסן ומהווה פתרון ניידות אופטימלי לניהול המלאי והמיקומים. בעזרת הבסיס המגנטי של המערכת, שמבטיח יציבות מושלמת, והודות לחיישנים ולרדאר לזיהוי מכשולים – הבטיחות של המפעילים מובטחת.

שדרוג יסודי עם 100% הצלחה

שדרוג זה, שיזמה החברה, משקף את המחויבות הבלתי מתפשרת שלה לעמידה בציפיות הלקוחות – ואף מעל ומעבר לציפיות. בעזרת הפתרון האוטומטי הזה לניהול המלאי, יכולה חברת Prévoté לטפל בקלות בכל בקשה לביקורת או בדיקת נתונים, על ידי גישה מהירה למסד הנתונים ולמאגר התמונות בכל רגע נתון. זוהי שיטה מצוינת לחיזוק האמון בין החברה לבין השותפים המסחריים שלה.

הפרודוקטיביות מזנקת פי שישה

מר לורן ריקו (Laurent Ricaux), מנהל לוגיסטיקה בחברת Prévoté, מביע שביעות רצון מהתוצאות שהושגו בעזרת הפתרון של Zetes: "אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאות שהשגנו בעזרת פתרון Zetes. למעשה, הגדלנו משמעותית את הפרודוקטיביות בספירת המלאי שלנו, מ-100 משטחים בשעה ליותר מ-600 משטחים בשעה. ההתקדמות הטכנולוגית המרשימה הזאת לא רק שיפרה את היעילות התפעולית שלנו, אלא גם מחזקת את מעמדנו בשוק, כספק שירותי לוגיסטיקה חדשני ואמין. "