זטס - דיגיטציה

חברת Nomeco הדנית מבצעת דיגיטציה של מערך המשלוחים בהקפאה ומשיגה עקיבות מוצרים בעזרת ZetesChronos

קופנהאגן (דנמרק 2023/03/28  – סיטונאית תעשיית התרופות Nomeco A/S השקיעה בפתרון משלוחים חדש, עם יכולות מלאות לעקיבות מוצרים, כדי לשפר את מערך הפצת התרופות שלה ברחבי דנמרק. באמצעות דיגיטציה של תהליכי המסירה על ידי פתרון ZetesChronos להוכחת מסירה (POD) אלקטרונית, החברה הסיטונאית יכולה לעקוב אחר כל תזרימי התהליכים שלה ולהבטיח רציפות של 'השרשרת הקרה', להגנה על מוצרים תרופתיים רגישים.

מעקב דיגיטלי אחר כל המשלוחים

חברת Nomeco מפיצה מוצרים תרופתיים לבתי מרקחת בכל רחבי דנמרק. משלושת מרכזי ההפצה של החברה, הם משלימים מדי יום מספר גדול מאד של משלוחים, בעזרת צי של 45 כלי-רכב. עד היום, תהליך המסירה שלהם במלואו התנהל במערכת מחשוב מסורתית, אשר מצמצמת את הפונקציונליות ומגבילה את ביצועי המסירה.

עם מערכת ה-ePOD (הוכחת מסירה אלקטרונית) ועקיבות המוצרים החדשה תוכל Nomeco להשיג שליטה ושיפור של התהליך המלא, מהמקטע הראשון בשרשרת ועד לאחרון, מהטענת הרכב דרך אופטימיזציה בהובלה וברצף עד למסירה הסופית, עם נראות לגורמי הניהול המתאימים. פתרון ZetesChronos מספק מידע בזמן-אמת על תנועת הסחורה ועל נהגי התובלה שמעורבים במשלוחים ובכך – מבטיח עקיבוּת לאורך התהליך כולו. הנהגים יכולים לאסוף חתימות אלקטרוניות ולתעד הוכחות מסירה מצולמות וגם לנהל תקשורת ישירה עם כל בעלי העניין, להשגת שקיפות מלאה של שרשרת האספקה ורמת שירות משופרת. מנהלי המשלוחים במטה מקבלים עדכונים בזמן אמת על פעולות המשלוח והמסירה – והם יכולים לנטר באופן מלא את הסטטוס של הזמנות ולקבל את ההחלטות המתאימות במקרה של בירורים או מחלוקות.

"פתרון ZetesChronos מאפשר לנו לעקוב אחר כל המשלוחים שלנו ולהשיג תהליכי אינטראקציה טובים יותר בין צוות ניהול המשלוחים, אנשי צי הרכב והלקוח. זה לא רק מסייע לנו להעניק ללקוחות חווית משלוח טובה יותר, אלא גם מאפשר למערך הארגוני שלנו לצמוח ולהתרחב כדי לעמוד בקצב של הצרכים וההתפתחויות." פר האנסן (Per Hansen), מנהל לוגיסטיקה, Nomeco

תמיכה בהפצה בטמפרטורה מבוקרת

ZetesChronos מאפשר גם לנהל ניטור של התנאים והוא מתריע באופן אוטומטי בפני הנהגים על הטמפרטורה המתאימה שבה יש להוביל כל אריזת מוצרים. המערכת אוספת את כל הנתונים ומחוללת התרעות כאשר הטמפרטורה מתקרבת לחריגה מהגבולות הקריטיים – לכל אורך המשלוח. כך מתאפשרת עריכת מדידה בלתי פוסקת, שמונעת נזק ופגיעה באיכות המוצרים – ומבטיחה ל-Nomeco רציפות של 'השרשרת הקרה'.

תמיכה בלוגיסטיקה בת-קיימא

כדי להבטיח לוגיסטיקה בת-קיימא, חשוב מאד לצמצם את מספר המשלוחים ובכך להשיג אופטימיזציה של עלויות המשלוח והתחשבות בהשפעה הסביבתית. מערכת הדור הבא של ZetesChronos משלבת מגוון כלים, כמו למשל ניהול דינמי של פעולות איסוף ומסירה בלתי-מתוכננות והיא יכולה להכניס לתהליך המשלוח גם 'לוגיסטיקה מהופכת' כדי לחסוך זמן ולצמצם למינימום קילומטרים ריקים ופליטות פחמן מיותרות.

"אנחנו מצפים לצמצם למינימום את הנסיעות המיותרות אל בתי המרקחת ובחזרה". פר האנסן (Per Hansen), מנהל לוגיסטיקה, Nomeco

—————-

מקור התמונה:  https://easy.bi/blog/digitalization-work-orders/