נמל אשדוד - קרדיט דוברות נמל אשדוד

חברת נמל אשדוד ממשיכה להשקיע בחדשנות ובסטארטאפים

חברת נמל אשדוד יוצאת עם קול קורא לסטארטאפים ישראליים, להצטרף לתוכנית החדשנות של הנמל בשנת 2024. התוכנית מיועדת לסטארטאפים מכלל הסקטורים הרלוונטיים לעולם הספנות והתעבורה הימית, החל מלוגיסטיקה ושרשרת אספקה, דרך סייבר ועד איכות סביבה. ההרשמה לקול הקורא פתוחה לסטארטאפים עד ה-15 לינואר 2024, לאחריה ייבחרו החברות שייכנסו לתוכנית.
חממת החדשנות של נמל אשדוד המנוהלת ע"י רועי אברהמי, מציעה לסטארטאפים ליווי צמוד של סוכני חדשנות, בעלי ניסיון רב בהטעמה של טכנולוגיות בנמל ואפשרות ייחודית לשימוש במתקני הנמל כשדה ניסוי של הטכנולוגיה שלהם. מעבר לליווי העסקי והטכנולוגי, הסטארטאפים יוכלו לבצע הוכחת היתכנות של הטכנולוגיה שלהם, הן בשטחי הנמל והן בשטחי שגרירויות החדשנות של נמל אשדוד ברחבי העולם, כך שהיזמים יכולים לממש את הרעיון או השיטה ולהדגים את השימושיות של הטכנולוגיה. בין שגרירויות החדשנות של נמל אשדוד נמנים נמל ברצלונה, רשות הנמלים של ניו יורק וניו ג'רזי, נמל טמפה, נמל ניו אורלינס, נמל סלוניקי וחברת הספנות מארסק .
בנוסף, חברת נמל אשדוד מציעה לסטארטאפים המשתתפים בתוכנית, אפשרות הצגה של הטכנולוגיה לרוכשים ומשקיעים פוטנציאליים, משגרירויות החדשנות בנמלי העולם ועד ארגונים גדולים ברחבי העולם. כמו כן, מעצם השתתפותן בתוכנית, החברות יהיו מועמדות להשקעה מטעם זרוע ההשקעות של נמל אשדוד.

נמל אשדוד - שאול שניידר
לדברי יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד, שאול שניידר: "בתקופה זו, בה רואים את האקוסיסטם הישראלי נאבק, אנו בחברת נמל אשדוד מציעים ליווי ותמיכה לסטארטאפים הישראליים. הזירה הגלובלית היא תחרותית והחממה הטכנולוגית של נמל אשדוד מאפשרת לסטארטאפים לקבל הזדמנות גם מעבר לים, במסגרת שיתופי פעולה עסקיים עם נמלים ברחבי העולם. החדשנות והטכנולוגיה מהווים מנוע צמיחה של נמל אשדוד, אשר לו חשיבות גדולה גם עבור המשק הישראלי וגם עבור מערכת הנמלים הבינלאומית. אנו מזמינים סטארטאפים נוספים להצטרף לאתגר שהצבנו בפנינו לקידום הטכנולוגיות בתחום הימי, בישראל ובעולם."


לדברי אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד: "לאורך השנים, ליווינו בחממה הטכנולוגית של נמל אשדוד למעלה מ-90 סטארטאפים מעולים, ממגוון תחומים ביניהם: אופרציה ולוגיסטיקה, אבטחה, קיימות וסייבר. אנו רואים את נמל אשדוד כחברה עסקית, אשר תחום החדשנות בה, הוא אחד ממנועי הצמיחה החשובים ומזמינים סטארטאפים נוספים להצטרף אלינו לעשייה זו."

 

 

צילום דוברות נמל אשדוד