הסתיימה בהצלחה הוועידה השנתית לחדשות בשרשרת האספקה

מאות משתתפים מקרב חברות פארמה, ציוד רפואי, מזון, היי – טק, תעשייה חברות הזנק וספקי שירותים לוגיסטיים מובילים, לקחו חלק בוועידה ייחודית שנערכה בשבוע שעבר ועסקה בחדשנות בשרשרת האספקה.

לאורך האירוע סקרו מנהלים בכירים את המגמות החדשות בתחום שרשרת האספקה ושיתפו מניסיונם אודות האתגרים העכשוויים עימם הם מתמודדים, בדגש על המצב הביטחוני העדכני.

במהלך הוועידה, נערכו פאנלים מקצועיים בנושאים מגוונים, כגון ההשפעות הכלכליות על שרשרת האספקה, לוגיסטיקה עד הבית, חדשנות כמפתח להתמודדות עם שינויים וניהול הגורם האנושי בעתות משבר. כמו כן נערך פאנל בנושא עדכוני רגולציה והרפורמות החדשות ביבוא ופאנל נוסף שעסק באתגרים החדשים, כגון השפעת המשבר בים האדום על הפעילות הלוגיסטית.

לצד החלק העיוני הוצגו פתרונות לוגיסטיים מתקדמים, כגון פתרונות אוטומציה, פיתוחים טכנולוגיים, שירותי שילוח, הובלה מבוקרת טמפרטורה ועוד.

את האירוע הנחתה לימור תאומים, מנכ״לית IMP והוא מהווה מפגש שנתי של חברי פורום Israel Pharma & Medical Logistics ופורום Israel FoodTech Logistics אשר עוסקים בתחום שרשרת האספקה לתעשיות הבריאות והמזון. כמו כן, השתתפו בוועידה חברות הפועלות במסגרת פורום Supply Chain Innovation & Sustainability, אשר הוקם בשנה החולפת.

במעמד הוועידה, הוענקו פרסים לחברות אשר עברו בהצלחה את תכנית האיכות לספקים לוגיסטיים של הפורום במהלך 3 שנים ברציפות: UPS, Royale International, פריץ, ICL ו – Swissport.

 

שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics מסר כי: ״החלטנו לקיים את הכנס החשוב הזה למרות המציאות המורכבת וחוסר הוודאות ושמחנו לראות את כמות המשתתפים הרבה. ניכר היה כי אנשים היו צמאים להיפגש, לשתף אתגרים ניהוליים ולמצוא פתרונות חדשים המתאימים למציאות העדכנית. אני רוצה להודות לנותני החסות, המציגים, המרצים והשותפים, שהאמינו בנו לאורך כל הדרך עד לקיומו המוצלח של האירוע. במיוחד בתקופה זו, חשוב לשמור על רציפות והמשכיות ולהניע את גלגלי המשק."