רם לוי 1

האנילוג – מרכז האחסנה הגדול במזרח התיכון לפחות

החברות כלל ביטוח, אספן ואיוויב מניבים (מקבוצת Ewave Nadlan), רכשו מגרש בן 43 דונם, במיקום האופטימלי לשירותי אחסנה, בצמוד לנמל אשדוד, עליו יוקם מתקן אחסנה אוטומטי לחלוטין בהיקף של כ 150 אלף משטחים. בכוונתן של החברות להקים על הקרקע מרכז לוגיסטיקה אוטומטי בשטח בנוי של מעל ל-30 אלף מ"ר, שיכלול שני מחסנים אוטומטיים בשטח כולל של כ-20 אלף מ"ר עם קיבולת אחסון של כ-150 אלף משטחים, ומבנה תפעולי בשטח של כ-12 אלף מ"ר אשר ישמש בעיקר לקליטת המשטחים, מתן שירותים לוגיסטיים תומכים והפצת המשטחים ללקוחות.

רם לוי, אשר פרש מחברת פרוגרמה לפני כשנה, ושותפו רונן קקו, בעל ניסיון רב במתן שירותים לוגיסטיים מותאמי לקוח, שותפים לייזום המרכז הלוגיסטי האנילוג 1 ויובילו בעבור היזמים בפועל את התכנון, ההקמה ובהמשך את תפעול המתקן והפעילות הלוגיסטית. בהתאם לתוכנית הלוגיסטית שגובשה בהובלתו.

תכנון המרכז הלוגיסטי מבוצע על ידי חברת היעוץ והנדסה פרוגרמה המתמחה בתכנון ובהקמה של מרכזים לוגיסטיים בארץ ובחו"ל. ניהול פרויקט ההנדסה האזרחית הופקד בידי מסד עוז הנדסה ואדריכל הפרויקט נבחר אילן פרץ.

רם לוי 3

רם לוי ורונן קקו (חברת R&R) יפעלו בכפוף ליאיוויב מניבים, הפעילה בעולמות ייזום נדל"ן לתעשייה ולוגיסטיקה, יוזמת הפרויקט וניהולו מופקד עליה.

מרלו"ג האנילוג 1 מתוכנן על בסיס ניסיון רב השנים הצבור בחברת R&R ויציע ללקוחותיו שירותי אחסנה ברמת שירות גבוהה המותאמת לצרכים הייחודיים של כל לקוח וכל זאת באמצעות מערך אוטומטי, מרציף לרציף, בשיטות מתקדמות שפותחו באופן יחודי ליעוד זה.

לדברי רם לוי: האנילוג הינו תולדה של תכנון לצורך שלא זכה למענה איכותי עד כה. אנו ממוקדים בהתאמת השירות לצורכי הלקוחות, תוך הקפדה על אפקטיביות של המערך כולו