דלתא גליל

דלתא גליל משדרגת את שרשרת האספקה עם Infor

דלתא גליל תעשיות, מובילה גלובלית בתכנון, ייצור, הפצה ומכירה של הלבשה תחתונה וספורט, משלימה פרויקט לשדרוג תהליך שרשרת האספקה. במהלך הפרויקט, שהחל באפריל וצפוי להסתיים בדצמבר, הוטמעה הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לניהול שרשרת אספקה, Infor Nexus supply chain. הפלטפורמה תשרת את כלל פעילות הספקים הגלובלית של החברה בארה"ב, סין, מזרח אסיה, ישראל ואירופה. היקף הפרויקט נאמד  במאות אלפי דולרים.

פלטפורמת Infor Nexus supply chain הינה בעלת אינטגרציה מלאה למערכות ה-ERP של החברה, דבר שמגביר את הנראות של דלתא גליל לכל אורך שרשרת האספקה ומצמצם עלויות. הפלטפורמה מאפשרת לחברה תהליכי משלוח דיגיטליים, בקרת ייצור אצל קבלני המשנה ואוטומציה בתהליכי תכנון ומשלוח, תוך קבלת תחזיות רכש. יתרה מכך, היא מאפשרת לדלתא גליל להאיץ את צירופם של ספקים ושותפים עסקיים חדשים ולהרחיב את שיתוף המידע עם ספקים ולקוחות. דלתא גליל מתכננת בהמשך להטמיע גם מרכז בקרה לחיזוי משלוחים (PETA). בנוסף, הפלטפורמה תומכת בשרשרת אספקה פיננסית ובייעול תהליכי התשלום.

"דלתא גליל מנהלת מספר רב של מותגים, חנויות, אתרי ייצור ואתרי סחר אלקטרוני, ולכן מחויבת לפעול בצורה יעילה ולהגיב במהירות לשוק", אומר עדי נוב, סמנכ"ל מערכות המידע הגלובלי בדלתא גליל. "Infor Nexus מספק לנו יתרון תחרותי בפעילות עם ספקים קיימים ומאפשר לנו לגייס במהירות שותפים חדשים. ניהול מתקדם של מותגים מבוסס במידה רבה על סטנדרט גבוה של שרשרת אספקה. אנו פועלים מול מאות ספקים בכל העולם, ומשנים את המודל העסקי שלנו, כדי לספק סטנדרטיזציה ושיטות מיטביות, שישפרו את הגמישות וזמן התגובה שלנו בכל השווקים".

"שלוב היבטים לוגיסטיים ופיננסים של שרשרת האספקה בתהליכי העבודה מאפשר התרחבות מהירה ומבוקרת" אומר מרק אילידג', סגן נשיא ומנכ"ל תחום שרשרת אספקה EMEA ב-Infor. "פעילות המותגים בשוק האופנה הדינמי מאתגרת ודורשת הגברת המהירות וזמן התגובה לאורך כל שרשרת האספקה כדי להצליח. הטכנולוגיה של Infor Nexus הינה מרכיב חיוני  בכך".

"ענף האופנה התחרותי והדינמי, בו דלתא פועלת, מחייב אימוץ שיטות עבודה מיטביות ותהליכים, שיאפשרו למנף את הביקוש העולמי, לגדול, להגביר את היעילות ולהאיץ את ההתפתחות העסקית" אומר מני דוידוב, מנהל הפעילות של Infor בישראל. "Infor ממשיכה לפתח פתרונות מבוססי ענן מובילים בתחום שרשרת האספקה לוורטיקלים מגוונים בתעשייה. פתרונות אלו תומכים בטרנספורמציה העסקית ומאפשרים לארגוני תעשייה לשגשג. אנחנו מחויבים לתמוך בהתפתחות המואצת של חברות תעשייה ולהוביל לחדשנות עם התמחות וורטיקלית".

 

אודות דלתא  גליל
דלתא גליל תעשיות הינה יצרן גלובלי ומשווק של מותגים פרטיים ואחרים בתחום מוצרי האופנה לגברים, נשים וילדים. חזון החברה, משנת יסודה ב-1975, לייצר מוצרים בפילוסופיית body-before-fabric. לשם כך הושמה תשומת לב זהה על חדשנות, יצירתיות, נוחות, אסתטיקה ואיכות. מיקוד זה הביא לכך שדלתא הינה מוביל גלובלי בעיצוב, ייצור, הפצה ומכירות של פרטי אופנה אינטימיים ולבוש ספורטיבי. לדלתא גליל היום פעילויות בינלאומית ונגישות ללקוחותיה. הצלחתה המשמעותית נובעת מהובלה חזקה, תגובה מהירה, ידע ענפי עמוק, התמחות והיכולת של כל לקוח לבחון מגוון רחב של אפשרויות ולהקים את המותג הייחודי שלו.
למידע נוסף:   https://www.deltagalil.com

 

אודות Infor
חברת Infor הינה מובילה גלובלית של מערכות ארגוניות בענן לתעשייה, עם התמחות ענפית. היישומים והשירותים המאובטחים של Infor מספקים יתרונות אופרטיביים משמעותיים והחזר השקעה מהיר. מעל 60,000 ארגונים ביותר מ-175 מדינות מתבססים על 17,000 עובדי Infor, שמסייעים להם להשיג את מטרותיהם העסקיות. כחברה בקבוצת Koch, אנו נהנים מאיתנות פיננסית, מבנה בעלות וחשיבה לטווח ארוך שתוצאתם קשרים מועילים עם לקוחותינו. למידע נוסף: www.infor.com